1. Dobrodošli na Sfrjcaffe. Kao gost možete pregledati forum, ali da bi učestvovali potrebno je da se registrujte na forumu. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena.

Seks kombinacije na radnom mestu

Diskusija u 'Seks i erotika' započeta od lozac, 22 Februar 2013.

?

Seks kombinacije na radnom mestu

1. Da, lepo je kad se kolege ispomažu

0 glas/a/ova
    0,0%
  2. Da, ako seks nije sredstvo za napredovanje u firmi.

0 glas/a/ova
    0,0%
  3. Ne, to je u svakom smislu neprofesionalno i nedopustivo.

0 glas/a/ova
    0,0%
  1. lozac

lozac Provjereni korisnik

Mislim da je većina nas imala ovakva iskustva: da li na nivou flerta ili praktičnog rada, ova mogućnost je uvek je prisutna u atmosferi radnog mesta, da ne kažem da visi u vazduhu.

Stvar je vrlo jednostavna, kada sa nekim provodimo toliko vremena svakodnevno, normalno je da se uspostavljaju odnosi na različitim nivoima - od puke kurtoazije, kancelarijskog ćaskanja, druženja za vreme i nakon posla, bliskih prijateljstava, pa sve do erotskog spajanja. Svi mi fantaziramo o svojim kolegama i koleginicama, neki se zadržavaju na nivou koketerije, a neki se upuste u intimne odnose.

Da li u kućnom ili hotelskom smeštaju, u kolima, u zabačenim kancelarijama, ostavama, magacinima, klozetima... ljudi pronalaze razne varijante gde će da se sprče, bar je tako bilo u zadnjoj firmu gde sam radio. Lično ne vidim u tome ništa loše, jednostavno smo upućeni jedni na druge, čak mislim da je korisno za preduzeće jer se umanjuje stres kod radnika, a jača se i timski duh. Zvanična politika kompanija, na žalost, vidi stvari drugačije i strogo zabranjuje ovakve kombinacije u radnim prostorijama (znam za jedan slučaj koji je kažnjen ekspresnim otkazom). Ljudi su s toga prinuđeni da se kriju i pokušavaju da ostanu diskretni u radnom vremenu, što ne polazi svima za rukom.

Ako bismo dublje zašli u vrste odnosa i tipove partnera: imamo likove koji startuju sve redom i takoreći "skupljaju trofeje", imamo rekreativce koji se drže svog para i ne šaraju mnogo okolo. Imamo i one ambiciozne koji preko seksa žele da ostvare ličnu korist, napredak u hijerarhiji preduzeća, na primer. Možemo dakle ovaj fenomen posmatrati i po vertikali i horizontali radne organizacije.

Eto sad, kakva su vaši stavovi i refleksije na ovu temu od životnog značaja?

2. Google Adsense

Podeli ovu stranicu